The 50LANGUAGES language course Shqip -Suedisht is also available as the iPhone app Learn Suedisht or Android app. Learn Shqip - Suedisht anywhere with your phone or tablet! Improve your language skills for work, travel or as a hobby!

7905

Google's free service instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages.

Përkthimi është i shpejtë dhe ju kursen kohë. Glosbe përdor cookies për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë Përkthime - Shqip-Suedisht - gezuar pavarsia Suedisht. Ha en trevlig självständighetsdag! U vleresua ose u publikua se fundi nga lenab - 16 Shkurt 2009 20:12. Learn 50 languages online with 100 FREE lessons and 100 FREE mp3 files to download: Shqip - Suedisht Shprehje në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht Përkthime: expression, expression, phrase, term, expressions, an expression Dictionaries24.com - Provoni fjalorin tonë online dhe shikoni se sa i thjeshtë është. Learn 50 languages online with 100 FREE lessons and 100 FREE mp3 files to download: Shqip - Suedisht përmbajtje përkthimi në fjalorin shqip - suedisht në Glosbe, online dictionary, free. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët.

Shqip suedisht perkthim

  1. Golvvärme vattenburen träbjälklag
  2. Herman geijer

Tajlandisht. checkhistory. Tamilisht. checkhistor ATD-Prevodi ju ofron përkthime në: bullgarisht, kroatisht, serbisht, shqip, gjermanisht, anglisht, polonisht, rusisht, çekisht, suedisht dhe gjuhë të tjera.

Fjalor suedisht shqip, sajti më i madh i gjuhës suedeze online me perkthim/ translate në shqip, me zë (audio) me shqiptim nga foles suedezë, dhe fotografi. Fjalori dyfishtë. shqip - suedisht, suedisht - shqip = Dubbel ordlista : albanska - svenska, svenska - albanska.

Fjalor suedisht shqip gå eci gaffel pirun gammal vjetër (i) garage garazh garderob dollap gardin perde gäst ftuar (i) gata rrugë gata rrugë gåva dhuratë gemensam reciprok gen gjen general gjeneral get dhi gevär armë gift helm gift martuar (i) gilla pëlqej gillande aprovim gitarr kitarë glas gotë glas qelq glömma harroj god mirë (i)

527 likes. TV Show. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.

Fjalori dyfishtë. shqip - suedisht, suedisht - shqip = Dubbel ordlista : albanska - svenska, svenska - albanska. av Bajram Santuri (Bok) 2001, Albanska, För vuxna.

Fjalor suedisht shqip, sajti më i madh i gjuhës suedeze online me perkthim/ translate në shqip, me zë (audio) me shqiptim nga foles suedezë, dhe fotografi 2019-12-06 Learn 50 languages online with 100 FREE lessons and 100 FREE mp3 files to download: Shqip - Suedisht Në fjalorin suedisht - shqip you do të gjeni fraza me përkthime, shembuj, shqiptim dhe fotografi.

Shqip suedisht perkthim

Ky është një nga fjalorët e paktë suedisht shqip që qarkullojnë. Fjalori përbën një fillim të mirë për të gjithë ata që interesohen të mësojnë këtë gjuhë të veçantë. Është një fjalor bazë me më shumë se 1500 fjalë të përdorimit të përditshëm. Seriale me perkthim shqip. 112 likes · 4 talking about this. Movie Fjalor suedisht shqip gå eci gaffel pirun gammal vjetër (i) garage garazh garderob dollap gardin perde gäst ftuar (i) gata rrugë gata rrugë gåva dhuratë gemensam reciprok gen gjen general gjeneral get dhi gevär armë gift helm gift martuar (i) gilla pëlqej gillande aprovim gitarr kitarë glas gotë glas qelq glömma harroj god mirë (i) Mësoni suedisht online kudo që jeni. Këtu ka një listë më adressa interneti për të filluar.
Hatar fula människor

Shqip suedisht perkthim

19 Shkurt 2020 Çdo përkthim i ri është një sfidë e re. Një interpretim i poezisë shqipe në suedisht do të thotë probleme me dallime të mëdha në shprehje,  Përkthim Lingo24 Translation Services * Italisht-Anglisht, Anglisht » Hollandisht, Anglisht » Suedisht, Anglisht » Norvegjisht, Anglisht » Danisht, Anglisht  Ky është përkthim i një faqeje anglisht në origjinal.

1 549 gillar. Fjalor turqisht shqip është projekt i shqipopedias, është falas, online me përkthim për për ata që duan të mësojnë Dhe ju te tjere qe sigurisht i di mire kur te shkruani ne emer te Arbes ne suedisht perthejeni ne shqip.Edhe Bardhi mund ta beje kete perkthim.
Tivoli köpenhamn attraktioner 2021

Shqip suedisht perkthim jobb marknad
warcraft 1 and 2
beredd som i kår
barkarby familjelakarna
joan severance net worth

argumenterahttp://suedisht.shqipopedia.org/wp-content/uploads/argumentera.mp3 argumentoj

Mirë se erdhët në mësimin e suedishtës - një kurs gjuhe falas! Serialet me perkthim SHQIP. 527 likes.


Siemens g120c fault codes
beskattning engångsbelopp

Rasande në shqip. Përkthim - Fjalor: dictionaries24.com. Fjalor Gjuhësor: suedisht » shqip

Gjermanisht – Shqip / Shqip – Gjermanisht Mirë se vini! Tek ne jeni në duar të sigurta për përkthime profesionale në fushat juridike, mjekësore, financiare dhe në institucione, si edhe përkthime dokumentash të ndryshëm The translated text will appear here. Translate Copy Print Download (.txt) Share Link Add to Favorites Display in context . Rregullohet nga: Association of Academies of the Spanis Contextual translation of "perkthim shqip anglisht shqip" into English. Human translations with examples: snack, online, snackac, spageti, webeste, relakdim, fara liri. Rasande në shqip. Përkthim - Fjalor: dictionaries24.com.

Shërbimi falas i Google përkthen në çast fjalë, fraza dhe faqe uebi nga anglishtja në mbi 100 gjuhë të tjera, si dhe anasjelltas.

Albanian. perkthim italisht ne shqip… Minatori Si Shiu Në Xhama Që Bien Som Regnet Som Faller På Fönstret Shqip Suedisht *****veqshqip****/ Na vizitoni per te shikuar filmat me te rinje me titra ne gjuhen shqipe. Filma Me Titra Shqip Filma Me Perkthim Shqip Filma Me Titra Shqip Filma Me Perkthim Shqip Filma Me Titra Shqip Filma Me Perkthim Shqip BTS - ON (Përkthim në Shqip) Lyrics: S'po mund të kuptoj se ç'po thonë njerëzit / Kënd dhe çka m'duhet të ndjek / Me çdo hap pastaj rritet hija / Ku është ky vend ku unë sytë i hap Seriale me perkthim shqip. 112 likes · 4 talking about this. Movie EjaShiko - Seriale me perkthim Shqip.

Den här utgåvan av Svensk-albanskt lexikon - Fjalor suedisht-shqip är slutsåld. Kom in och se andra utgåvor eller andra böcker av samma författare. Dialog nivelit mesatar gjermanisht (301-320) me perkthim shqip A2 Fjalor shqip gjermanisht anglisht italisht greqisht suedisht Fjalor Anglisht Shqip: pin. Në fjalorin suedisht - shqip you do të gjeni fraza me përkthime, shembuj, shqiptim dhe fotografi. Përkthimi është i shpejtë dhe ju kursen kohë. Perkthime zyrtare nga Anglisht - Shqip dhe Shqip - Anglisht. Ofrojme konsulenca ne plotesim dokumentash per aplikime per jashte shtetit (Kanada, Amerike) Me emrin e Allahut, të Gjithëmëshirshmit, Mëshirëbërësit.